Search

Axtarış

Bakı Dövlət Universiteti Tələbə-Gənclər Təşkilatının İdarə heyətinin tərkibi

İsmayıl Kərimov - Tələbə Gənclər Təşkilatının Sədri
Leyla Kazımova - Tələbə Gənclər Təşkilatının Sədr Müavini
Şəfiqə Hacıyeva - Tələbə Gənclər Təşkilatının Sədr Müavini
Səma Əskərli - İnsan Resusları Departamentinin Sədri
Gülay Rəhimova - İctimaiyyətlə Əlaqələr Departamentinin Sədri
Emil Qasımov - Elm və Təhsil Departamentinin Sədri
Elnur Əliyev - Lahiyyələr Departamentinin Sədri
Ruslan Yusifov - Jurnalistika fakültəsinin Sədri
Vüsalə Hacıyeva - Jurnalistika fakültəsinin Sədr Müavini
Ağayev Aqşin - Jurnalistika fakültısinin Sədr Müavini
Orxan Şərəfxanov - Jurnalistika fakültısinin Sədr Müavini
Rəcəb Məmmədzadə - Kitabxanaçılıq və İnformasiya fakültəsinin Sədri
Türkan Qələndərova - Kitabxanaçılıq və İnformasiya fakültəsinin Sədr Müavini
Vaqif Səfərli - Kitabxanaçılıq və İnformasiya fakültəsinin Sədr Müavini
Ləman Qurbanova - Beynəlxalq Münasibətlər və İqtisadiyyat fakültəsinin Sədri
Toğrul Əliyev - Beynəlxalq Münasibətlər və İqtisadiyyat fakültəsinin Sədr Müavini
Fidan İsmayılova - Beynəlxalq Münasibətlər və İqtisadiyyat fakültəsinin Sədr Müavini
Arif Quluzadə - Beynəlxalq Münasibətlər və İqtisadiyyat fakültəsinin Sədr Müavini
Şəfiqə Hacıyeva - Coğrafiya faküləsinin Sədri
Sona Qasımlı - Coğrafiya faküləsinin Sədr Müavini
Emil Yusifov - Coğrafiya faküləsinin Sədr Müavini
Aygün Bayramzadə - Coğrafiya faküləsinin Sədr Müavini
Arifə Məmmədbəyova - Biologiya Fakültəsinin Sədri
Dilarə Axundova - Biologiya Fakültəsinin Sədr Müavini
Rəşad Yaqublu - Biologiya Fakültəsinin Sədr Müavini
Sərxan Nağızadə - Biologiya Fakültəsinin Sədr Müavini
Emil Qasımov - Kimya fakültəsinin Sədri
Töhfə Mehdiyeva – Ekologiya və Torpaqşünaslıq fakültəsinin Sədri
Ramid Afizov - Ekologiya və Torpaqşünaslıq fakültəsinin Sədr Müavini
Səbinə Mazanova - Ekologiya və Torpaqşünaslıq fakültəsinin Sədr Müavini
Əli Mehmanov - Ekologiya və Torpaqşünaslıq fakültəsinin Sədr Müavini
Cəfər Cəfərli - Şərqşünaslıq fakültəsinin Sədri
İsa Bəylərov - Sosial Elmlər və Psixologiya fakültəsinin Sədri
Əfsər Zülfüqarlı ­- Sosial Elmlər və Psixologiya fakültəsinin Sədr Müavini
Qumral Ağabalayeva - Sosial Elmlər və Psixologiya fakültəsinin Sədr Müavini
Elmir Musayev - Sosial Elmlər və Psixologiya fakültəsinin Sədr Müavini
Tural Cəfərov - Filologiya fakültəsinin Sədri
Aynurə Salmanlı - Fizika fakültəsinin Sədri
Fəridə Fətullayeva - Fizika fakültəsinin Sədr Müavini
Mehriban Əhmədova -  Fizika fakültəsinin Sədr Müavin
Səma Səfərova - Tətbiqi riyaziyyat və Kibernetika fakültəsinin Sədri
Lalə Məhərrəmli - Mexanika Riyaziyyat fakültəsinin Sədri
Günel Əbdurəhmanova - Tarix fakültəsinin Sədri
Nərmin Abdullayeva - Tarix fakültəsinin Sədri Müavini
Kərim Kələyev -  Tarix fakültəsinin Sədri Müavini
Orxan Bəşirli - Hüquq fakültəsinin Sədri
Mirzağa Yaqubov - Hüquq fakültəsinin Sədri Müavini
Əli Şərifli - Hüquq fakültəsinin Sədri Müavini
Səlcuq Yusifli - Hüquq fakültəsinin Sədri Müavini
Qabil İsazadə - Debat klubu
Əhməd Əliyev - İntellektual oyunlar klub
Sona Qasımlı - Kitab klubu
İsa Bəylərov - Diskussiya klubu

Conversation Klublar
Təlimçilər:
Ayan Əliyeva- İngilis dili
Rəfiqə Hacıyeva - İngilis dili
Gündüz Məmmədov - İngilis dili
Orxan Səfərli - İngilis dili
Elşən Qasımlı - İngilis dili
Ceyhun Fərəczadə - Rus dili

Bookmark and Share