Tələbə Gənclər Təşkilatı Struktur

  • Məmmədbağır Məmmədov Qasım oğlu (Sədr)
  • Eyvazov Əbülfəz – İlahiyyat fakültəsi
  • İsa Mübariz oğlu – İlahiyyat fakültəsi
  • Allahverdiyev Elmin – Filologiya fakültəsi (Sədr müavini)
  • Qəhriyev Yaşar – Filologiya fakültəsi
  • Məmmədova Nigar – Filologiya fakültəsi
  • Məmmədov Məmmədbağır – Sosial Elmlər və Psixologiya fakültəsi (sədr)
  • Vəliyev Bəhruz – Sosial Elmlər və Psixologiya fakültəsi
  • Hüseynli Orxan – Sosial Elmlər və Psixologiya fakültəsi
  • Əmiraslanlı Zəhra – Jurnalistika fakültəsi
  • Kərimova Vəfa – Jurnalistika fakültəsi
  • Babayev Elturan – Beynəlxalq Münasibətlər və iqtisadiyyat fakültəsi
  • Qocayev Rəşad – Beynəlxalq Münasibətlər və iqtisadiyyat fakültəsi
  • Ağadadaşov Zalbəy – Hüquq fakültəsi
  • Əliyev Cavanşır – Hüquq fakültəsi
  • İsmixanov Rəşad – Kitabxanaçılıq və İnformasiya fakültəsi
  • İlyasov Tamerlan – Kitabxanaçılıq və İnformasiya fakültəsi
  • Ağabəyli Nigar – Mexanika Riyaziyyat fakültəsi (Sədr müavini)
  • Eyvazov Rakif – Mexanika Riyaziyyat fakültəsi
  • Hüseynova Turanə – Mexanika Riyaziyyat fakültəsi
  • Kərimov Nicat - Şərqşünaslıq fakültəsi (Sədr müavini)
  • Əjdərov Orxan - Şərqşünaslıq fakültəsi
  • Məmmədli Cəbrail - Şərqşünaslıq fakültəsi
  • Heydərova Ləman – Kimya fakültəsi
  • Həsənov Eltun – Kimya fakültəsi
  • Hüseynzadə Firəngiz – Coğrafiya fakültəsi (Sədr müavini)
  • Muradlı Etibar – Coğrafiya fakültəsi
  • Orucov Yusif – Coğrafiya fakültəsi
  • Quliyev Faiq – Geologiya fakültəsi
  • Mənsimli Nurlan – Geologiya fakültəsi
  • Rizayeva Afaq – Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi
  • Zeynalova Aytəkin – Ekologiya və torpaqşünaslıq fakültəsi
  • Hacıyev Nurlan – Fizika fakültəsi
  • Həsənova Mətanət – Fizika fakültəsi
  • Quliyev Muşviq – Tətbiqi Riyaziyyat və kibernetika fakültəsi
  • Şıxmuradov Murad – Tətbiqi Riyaziyyat və kibernetika
  • Alxazov Orxan – Tarix fakültəsi
  • Hacıyeva Nəzrin – Tarix fakültəsi
  • Yusifli Nailə – Biologiya fakültəsi
  • Bəşirov Eyyub – Biologiya fakültəsi
Bookmark and Share